PARAFIA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ NIEPOŁOMICE - JAZY

w XV Niedzielę Zwykłą

15 lipca

W poniedziałek wspomnienia Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (NMP Szkaplerznej).

W środę wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, kapłana. Jak co tydzień Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15:00, a o 17:30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W piątek wspomnienie bł. Czesława, kapłana.

Składka z ostatniej niedzieli 3 092 zł.

Dziękujemy parafianom z pierwszej części ul. Słonecznej od Państwa Drabinów do Pana Jagły za pracę przy sprzątaniu kościoła oraz ofiarę 200 zł. W piątek prosimy o posprzątanie naszego kościoła parafian z drugiej części ul. Słonecznej, Łanowej i Zacisze.

VIII Niepołomicka Giełda Różności, organizatorzy zapraszają wszystkich chcących kupić, sprzedać, oddać lub zamienić rozmaite przedmioty na Plac Targowy w Niepołomicach, 21.07.2018 r. od 9:00 do 13:00.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy dobrych wakacyjnych dni, z błogosławieństwem Bożym.

Pokaz zdjęć