PARAFIA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ NIEPOŁOMICE - JAZY

Ogłoszenia parafialne w XXXI Niedzielę Zwykłą

W poniedziałek wspomnienie św. Karola Boromeusza – biskupa.

Uroczystość Odpustowa w kościele w Rynku w niedzielę, suma o godz. 11.30.

W sobotę Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

W środę od godziny 15:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, przed wieczorną Mszą Świętą, Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, zachęcamy do składania indywidualnych intencji, które przedstawimy do wspólnej modlitwy. Przy okazji przypominamy że przed każdą Mszą Świętą wieczorną jest pół godzinna Adoracja.

W czwartek spotkanie dla młodych małżeństw, w salce w Domu Parafialnym o godz.19.00.

W piątek zapraszamy na spotkanie Grupy studenckiej do salki w Domu Parafialnym na godz.19.30.

W sobotę spotkanie Grupy Apostolskiej w salce w Domu Parafialnym o godz. 19.00.

Na wypominki można składać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.

Składka z ostatniej niedzieli: 3456 zł.

Bardzo serdecznie dziękujemy parafianom z ulic Bocznej, Klonowej, Zielonej, którzy przyszli posprzątać swój kościół i złożyli 100 zł ofiary. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie kościoła parafian z ulicRumiankowej, Nagietkowej, Lawendowej i Kruczej.

Pokaz zdjęć