PARAFIA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ NIEPOŁOMICE - JAZY

Ogłoszenia parafialne w II Niedzielę Zwykłą

20 stycznia

W poniedziałek wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

W środę, jak co tydzień Adoracja od 15:00, o 17:30 Nowenna do MBNP.

W czwartek wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

W piątek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

W sobotę wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

Składka z ostatniej niedzieli: 3 122,00 zł.

Bardzo serdecznie dziękujemy licznym parafianom z ul. Pociągów Pancernych, którzy przyszli posprzątać kościół i złożyli 300 zł ofiary. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie swojego kościoła parafian z ul. Wroniarka.

Wizyta duszpasterska:

-        21.01.2019 r. (poniedziałek) ul. Powiśle, Wiślana, Flisaków, Topolowa od 9:00,

-        22.01.2019 r. (wtorek) ul. Pociągów Pancernych, Wroniarka od 9:00,

-        24.01.2019 r. (czwartek) ul. Grzybowa, Kątowa, Ples od 9:00,

-        02.02.2019 r. (sobota) os. Suszówka od 9:00 – dwóch księży.

Lecznica Weterynaryjna w Niepołomicach, zawiadamia o szczepieniu psów przeciwko wściekliźnie w dniach 25 i 26 stycznia. Dokładna lokalizacja i terminy na plakatach.

27.01.2019 r. o godz. 16:00 Opłatek dla Róży św. Rodziny i HSNSPJ w salce w Domu Parafialnym.

Towarzystwo Miłośników Muzyki i Śpiewu im. St. Moniuszki w Niepołomicach, zaprasza na koncert kolęd i pastorałek z niepołomicką lekcją śpiewania, pt. „Jakaś światłość nad Betlejem”, który odbędzie się 27 stycznia o godz. 17:0 w Sali Akustycznej na Zamku.

Dziś o godz. 16:00 w Zamku Królewskim w Niepołomicach odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu Chóru Cantata i Zespołu Ricercar pod dyrekcją Bogusława Grzybka oraz Zespołu Kameralnego Con Anima Musica z Żagania.

Przypominamy wszystkim wnukom i wnuczkom, że w tym tygodniu babcie i dziadkowie mają swoje święto.

Zmarła nasza parafianka, świętej pamięci Rozalia Śmiertka (mama księdza Zdzisława), przeżyła 81 lat, mieszkała przy ul. Batorego. Jej pogrzeb odbędzie się w środę o godzinie 13:00.

Pokaz zdjęć