PARAFIA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ NIEPOŁOMICE - JAZY

Ogłoszenia parafialne

na V Niedzielę Wielkiego Postu

18 marca

W poniedziałek Uroczystość Św. Józefa, oblubieńca NMP.

W środę jak co tydzień adoracja Najświętszego Sakramentu od 15:00, o 17:30 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W Niedzielę Palmową po Mszy Św. o godz. 11:30 – konkurs palm dla dzieci ze Szkoły Podstawowej.

Jutro rozpoczynamy Rekolekcje dla dzieci szkolnych i Misje Parafialne. Prosimy o modlitwę w tej intencji i liczny udział. Przypominamy też o wielkanocnej spowiedzi w sobotę. Szczegóły na plakatach, stronie internetowej i ulotkach do zabrania przy wyjściu.

Spotkanie z chorymi w ramach Misji będzie w czwartek o godz. 9:00. Bardzo prosimy o pomoc chorym w dotarciu do kościoła. Jeżeli chorzy nie mogą dotrzeć do kościoła prosimy o zgłoszenie w zakrystii.

Zachęcamy do udziału już w ostatnich nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowe w piątek o godz. 17:30, Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym w niedziele o godz. 15:00, na Gorzkich Żalach składka na dekoracje świąteczne.

Składka z ubiegłej niedzieli – 3120 zł.

Bardzo dziękujemy parafianom z os. Suszówka za sprzątanie naszego kościoła. Dziękujemy też za ofiarę 215 zł. W piątek ok. godz. 20:00 prosimy o posprzątanie kościoła parafian z ul. Suszówka cz.1 (od os. Kaptarz do p. Motyków).

Dziękujemy p. Grażynie Zamojskiej za ufundowanie zasłon na krzyże w naszym kościele i p. Stanisławowi Fiemie za odnowienie Krzyża misyjnego.

Jak w latach poprzednich rodzice niepełnosprawnego i chorego na padaczkę Kubusia zapraszają dzisiaj na kwestę ozdób Wielkanocnych. Kubuś jest głęboko niepełnosprawnym dzieckiem więc najważniejszymi celami obecnie są: kontynuowanie rehabilitacji, oraz leczenie padaczki. Środki zgromadzone podczas kwesty przeznaczone będą na te cele.

Biblioteka zaprasza na 21 marca, o godz. 18:00 na wykład Stanisława Kobieli nt. Romana Stopy światowej sławy prof. Afrykanistyki.

Burmistrz zaprasza w Niedzielę Palmową na XI targi wielkanocne.

Pokaz zdjęć