PARAFIA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ NIEPOŁOMICE - JAZY

w XVI Niedzielę Zwykłą

21 lipca

W poniedziałek święto św. Marii Magdaleny.

We wtorek święto św. Brygidy zakonnicy, patronki Europy.

W środę wspomnienie św. Kingi, dziewicy, w tym dniu jak co tydzień Adoracja od 15:00, przed wieczorną Mszą Nowenna.

W czwartek święto św. Jakuba, apostoła. W tym dniu obchodzimy również wspomnienie św. Krzysztofa. Błogosławieństwo kierowców i pojazdów po Mszy porannej i wieczornej. Ofiary składane w tym dniu są przeznaczone na zakup samochodów dla polskich misjonarzy.

W piątek wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców NMP.

Składka z ostatniej niedzieli: 3203 zł.

Bardzo serdecznie dziękujemy parafianom z ulicy Grzybowej, którzy przyszli posprzątać swój kościół i złożyli 230 zł ofiary. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie kościoła, parafian z ulicy Piaskowej i Smutnej.

Piesza Pielgrzymka z Niepołomic do Częstochowy wyrusza w stałym terminie od 6 do 11 sierpnia. Zachęcamy do udziału. Każdy może się włączyć w pielgrzymkę składając intencje do tzw. Banku Modlitwy. Jest wyłożona puszka przed obrazem Pana Jezusa Miłosiernego. Informacje o zapisach na plakatach.

Koło Emerytów w Niepołomicach organizuje pielgrzymkę na Mazury do Świętej Lipki, Gietrzwałdu, Giżycku i Mikołajek od 25.08 do 28.08.2019 r. Koszt 500 zł (w tym przejazd, wyżywienie, noclegi i przewodnik). Szczegółowe informacje w zakrystii.

Serdeczne życzenia dla Solenizantów, Jubilatów i Gości w naszej parafii.

Pokaz zdjęć