PARAFIA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ NIEPOŁOMICE - JAZY

Intencje Mszalne – Wrzesień

01.09.2019r.

         8:30           + Maria Toroń

         10:00         + Stefania Dadej

          10:00            Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Julii  

          11:30            +Stefania i Jan Biernat

          18:00            + Grażyna Ziemba w rocznicę śmierci

02.09.2019 r.

         7:00           +Stefan i Stefania Golonka

         18:00        Dziękczynna w 3 rocznicę ślubu Roksany i Pawła

03.07.2019 r.

7:00           Dziękczynna o Boże błogosławieństwo dla Diany( od przyjaciół)

18:00        +Bożena Fiema (od Wandy i Józefa Kwaterów)

04.09.2019 r.

         7:00           + Jadwiga Szewczyk(od Rady Nadzorczej GS Niepołomice)

         18:00                   + Rozalia Śmiertka- imieninowa(od syna Zdzisława i syna Leszka z rodziną)

05.09.2019 r.

7:00            Z okazji urodzin Jakuba (od rodziców i siostry)

18:00                   + Józef Sądel(od rodziny Ponikiewicz)

6.09.2019 r.

         7:00           +Bronisława i Józef.  +Andrzej

         18:00         + Bożena Fiema(od chrześnicy Ani z rodziną)

7.09.2019 r.

         7:00            +Jadwiga Szewczyk(od sąsiadów Łagoszów)

         18:00                   +Władysław Fiema w 8 rocznicę śmierci

8.09.2019 r.

         8:30         + Antoni Trzos w 20 rocznicę śmierci

         10:00          Dziękczynna w 25 rocznicę ślubu Barbary i Adama z prośbą o potrzebne łaski

          11:30            +Maria Hanusiak- imieninowa

          18:00            +Halina Urych w 1 rocznicę śmierci

9.09.2019 r.

         7:00            +Jadwiga Szewczyk(od Koła Emerytów i Rencistów przy GS Niepołomice)

18:00        +Bożena Fiema(od rodziny Gurów)

10.09.2019 r.

7:00           +Maria Solarz(od rodzin Bulków i Klimów)

18:00        Dziękczynna w 25 rocznicę ślubu Barbary i Adama (od dzieci)

11.09.2019 r.

7:00           +Maria Solarz(od koleżanek z Liceum w Niepołomicach)

18:00          +Stanisław Kardas w rocznicę śmierci

12.09.2019 r.

7:00          +Jadwiga Szewczyk(od Marii Siwek)

         18:00          +Bożena Fiema(od chrześnicy Moniki z rodziną)

13.09.2019 r.

7:00           +Jan Paliński(od siostrzenicy z mężem)

         18:00         +Małgorzata Sznajdrowicz w 1 rocznicę śmierci(od męża)

14.09.2019 r.

         7:00             Dziękczynna w 50 rocznicę urodzin Bogusławy

         18:00          +Maciej Gawlak(od koleżanek i kolegów z klasy)

15.09.2019 r.

         8:30           +Jan Krystjan w 8 rocznicę śmierci

          10:00         Dziękczynna z okazji urodzin Agnieszki(od taty)

          11:30            Dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Mikołaja z prośbą o potrzebne łaski

          18:00            +Aleksander Walczyk w 4 rocznicę śmierci

16.09.2019 r.

7:00            +Jan Paliński(od teściowej syna Tomasza)

         18:00         +Jadwiga Orzechowska(od Róży św. Karola)

17.09.2019 r.

7:00            0 zdrowie dla Piotra (od Małgorzaty)

18:00        +Barbara i Józef Bieleccy(od dzieci)

18.09.2019 r.

7:00            +Jan Paliński(od rodziny Katarzyny i Jana Puchałów)

         18:00         +Bożena Fiema(od sąsiadów Renaty i Adama Dziad)

19.09.2019 r.

         7:00            Dziękczynna MB  Różańcowej i samemu Bogu za szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dziecka

         18:00         +Tadeusz Nowak- urodzinowa(od żony i córek)

20.09.2019 r.

         7:00           +Jan Paliński(od chrześniaka Staszka i siostry Marii)

         18:00         +Halina Falbierska w 1 rocznicę śmierci(od męża)

21.09.2019 r.

         7:00             +Barbara Głogowska w 2 rocznicę śmierci

         18:00         +Bożena Fiema(od synowej z rodziną)

22.09.2019 r.

         8:30           +Regina i Tomasz Sieja

          10:00         Dziękczynna w 20 rocznicę ślubu Grzegorza i Agnieszki, oraz urodzin Agnieszki

          11:30            +Maria i Julian Sit w 20 rocznicę śmierci

          18:00            +Wanda Kuś(od synów z rodzinami)

23.09.2019 r.

7:00          O uzdrowienie dla Piotra(od rodziny Różeńskich)

18:00         +Bożena Fiema(od Ślusarczyków z Powiśla)

24.09.2019 r.

7:00             +Stanisław Polak                                             

18:00        +Maciej Gawlak(od wychowawczyni z Zespołu Szkół)

25.09.2019 r.

7:00            O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Józefa

         18:00          +Franciszek Gębołyś(od rodziny Kubiak)        

26.09.2019 r.

7:00          +Katarzyna Grodowska

18:00          +Zofia i Edmund Pytlarz       

27.09.2019 r.

         7:00            +Tadeusz Grodowski

         18:00         Dziękczynna w rocznicę ślubu Lidii i Edwarda

28.09.2019 r.

          7:00             +Maria Solarz(od kuzynki z córką oraz rodziny Gawłów)

18:00          +Michalina Śluszrczyk- imieninowa

29.09.2019 r.

         8:30           +Władysław Frąś w 15 rocznicę śmierci(od syna Kazimierza z rodziną)

          10:00         +Adam i Maria Pilch, Józef, Franciszka, Józefa, Maria, Helena

          11:30            Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Weroniki(od rodziców i dziadków)

          18:00            +Wanda Kuś(od synów z rodzinami)

30.07.2019 r.

         7:00            + Antonina Grodowska

         18:00                   +Bożena Fiema(od sąsiadów Brudników)

Pokaz zdjęć